SÖĞÜTLÜ Mimari Maket

MİMARİ MAKET TASARIMI VE UYGULAMA

 SÖĞÜTLÜ Mimari maket siparişinizi aldıktan sonra istediğiniz özelliklere uygun taslak fiyat teklifimizi oluşturuyoruz ve 24 saat içinde size fiyat bilgisi ile ilgili size geri dönüş yapıyoruz.

  SÖĞÜTLÜ Teklifimiz tarafınızdan onaylanıp, fiyat konusunda anlaştıktan sonra sizden projeniz ile ilgili son güncellemelerin yer aldığı 2 boyutlu, gerekirse 3 boyutlu tüm” proje çizimlerinizi ve render görsellerinizi ticari gizlilik ilkeleri doğrultusunda teslim alıyor ve maket tasarım aşamasına geçiyoruz.

 

Projeniz üzerindeki tüm mimari özelliklerin yer aldığı son maket tasarımını oluşturuyor, maketin rengi ya da tasarımınızda tercih ettiğiniz olası değişiklikler ve materyaller gibi bilgiler için sizden onay alıyor ve maket üretimine geçiyoruz.

 

 SÖĞÜTLÜ Bu süreçte özellikle önemli gördüğünüz ya da önemli gördüğümüz detaylar ile ilgili olarak size fotoğraflar göndererek onayınızı alıyor her türlü geri dönüş ve yorumlarınızı alarak gerekli tüm değişiklikleri yapıyoruz.

 SÖĞÜTLÜ Maketiniz tamamlandıktan ve sizden son teslim onayı aldıktan sonra mimari maketi istendiği şekilde istenilen yere  teslim ediyor ve kurulumunu yapıyoruz. Mimari maketinizin kurulumundan sonra bize ihtiyaç duyduğunuz her adımda yanınızda olmaya devam ediyoruz.

 

 

Sıradaki Hizmet: SÖĞÜTLÜ Kaçak Su Tespiti