Şap ve Beton

By Ağaoglu Design olarak sizlere Şap Ve Beton sektörünün tüm alanlarıyla ve birçok hizmet seçenekleriyle kusursuz bir hizmet sunmaktayız. Uygun fiyatlarımız , son teknoloji cihazlarımız ve kaliteli işçiliğimizle müşteri memnuniyetini üst düzey tutarak ülke genelinde liderlik konumda çalışma sergilemekteyiz.

Şap Ve Beton Hizmet Alanlarımız

1- Helikopterli Şap Zemine sağlamlık verme ve görsellik katmak için kullanılan helikopterli şap zemini pürüzsüz olmasını sağlar. İşinde uzman olan ekibimiz geçmişten gelen deneyimleriyle çalışarak kalite ve güvenilir hizmeti bir arada tutmaktadır.

2- Saha Betonu Toprak zemine oturan saha beton aşınmaya dayanıklı, darbeye dayanıklı, ekonomik ve temizlemesi kolaydır. Uygun fiyatlarımızla sizlere sunduğumuz hizmeti en iyi şekilde sizlere sunmaktayız.

3- Yol Betonu Asfalta göre birçok avantajı olan yol betonu çimento kullanılarak uygulanmaktadır. Uzun ömürlü ve ekonomik olmasıyla birlikte sıcaklık etkisini göstermemektedir.

4- Kuvars Uygulamalı Şap İşleri By Ağaoğlu Design birçok hizmet sunmakla birlikte kuvars uygulamalı şap işleri hizmetini de sizlere sunmaktayız. Uygun fiyatlarımızla işini ehli yapan ekibimiz ülke genelinde sayısız müşteriye hizmet vermektedir.

5- Rampa Betonu Rampa betonunda eğimi %6’dan fazla olanlarda özel olarak önlemlerin alınması gerekir. Rampa betonu konusunda uzman olan ekibimiz sizleri memnun etmek için çalışmaktadır.

6- Eğim Şapları Eğim şapları konusunda uzman olan ekibimiz müşteri memnuniyetini üst düzey tutarak kusursuz çalışmayı hedeflemektedir.

7- Fırçalı Beton Daha çok benzin istasyonları, yol köprü betonları, hafif eğimli rampalar da vb. kullanılan fırçalı beton zeminde araç ve yayaların kaymaması için uygulanmaktadır.

8- Derz Kesimi Derz kesimi işlemi beton dökümünden en az 3 gün sonra uygulanmaktadır. Derz kesimi işlemini paralel ve kusursuz olarak gerçekleştiren ekibimiz sizlerle.

9- Beton Silimi Betonun yüzeyinde bulunan çimento pastasını temizleyerek sağlam betonu açığa çıkarak sağlam bir hale getirir. Ülke genelinde liderlik konumunda olan By Ağaoğlu Design sizleri memnun etmek için çalışmaktadır.

10- Döşeme Betonu Döşeme betonu konusunda uzman olan ekibimiz işini ehli yapmaktadır.Ve uygun fiyatlarıyla sizlere mümkün olan hizmetin en iyisini sunmaktadır.

Sıradaki Hizmet: Cam Balkon