GÜLSUYU Duvar Kağıdı

Duvar kağıdı kapalı duvarlara ve tavanlara bakan bir çeşit bina kaplama malzemesi. Bir rulo halinde toplanırlar. Ana boyutları: genişlik - 0,53, 0,75, 1,06 m, uzunluk - 10 ve 25 m-dir. Duvar kağıdının ana türleri kâğıt, vinil ve dokunmamış tabandır.

18. yüzyıla kadar, Avrupa'da, duvar kağıdı kumaştan değil, kağıttan oluşuyordu. Barok döneminde, üretim geleneği Arap dünyasından İspanya'ya Avrupa'ya gelen deri duvar kağıtları yaygın olarak popülerdi. Kağıt duvar kağıdı uzun zamandır geleneksel olarak Doğu Asya'da (Çin, Japonya) kullanılmaktadır.

Duvar kağıdı esas olarak dekoratif fonksiyonlar gerçekleştirir, aynı zamanda duvarlarda gözenekleri ve çatlakları kapatır, bu da temizliğe katkıda bulunur. Duvar kağıdı duvarların tüm yüzeyini kapladığından, renkleri odanın aydınlatmasını etkiler.

Ayrıca, duvar kağıdı, sesi geciktiren malzemeler (özellikle tekstil atıkları) kullanarak ses emici fonksiyonlar gerçekleştirebilir. Bu duvar kağıdı, ses ile çalışmanın yapıldığı odalarda kullanılır.

Duvar kağıdı montajı oldukça uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Ve uzun ömürlü olması için titizlikle ve dikkatlice yapılmalıdır. Ve en önemlisi ürünün kalitesine çok dikkat edilmelidir. GÜLSUYU By Ağaoğlu Design olarak uzman ekibimiz ile duvar kağıdı hizmetimizle GÜLSUYU bölgesinde hep yanınızdayız.

Sıradaki Hizmet: GÜLSUYU Banyo Dekorasyon