Elektrik ve Enerji

Elektrik hayatımızın en büyük parçası haline geldi. By Ağaoğlu Design uzman personelleriyle bu önmeli alanda en iyi ve en sağlıklı hizmeti vermek adına özenle çalışmaktadır. Özellikle elektrik tesisatı kesinlikle güven ve uzmanlık gerektiren bir konudur. Ilerde problem yaşanmaması ve yaşam ahenginin olumsuz etkilenmemesi için By Ağaoglu Design en ideal şekilde hizmet vermektedir.

Elektrik ve Enerji Hizmetlerimiz

1- Güç dağıtım tesisatı; Alçak gerilim güç dağıtımı, Priz tesisatı, Mekanik tesisat için güç dağıtımı – motor beslemeleri alt başlıklarından oluşmaktadır.

2- Yedek güç sistemleri; Dizel – jeneratör grubu, Kesintisiz güç kaynağı, Merkezi akümülatör grubu ile ilgili sistem dizaynları kapsamaktadır.

3- Aydınlatma; Genel aydınlatma, Çıkış/bilgi/yönlendirme aydınlatması, Acil durum aydınlatması, Dış aydınlatma (çevre aydınlatması), Özel aydınlatma, Aydınlatma kontrolü – karartma gibi konular ile ilgilidir.

4- Reaktif güç kompanzasyonu

5- Koruma sistemleri; Topraklama tesisi, Yıldırımdan koruma sistemi, Aşırı gerilimden koruma, Aşırı akımdan koruma, Artık akım koruması, Dolaylı dokunmaya karşı koruma sistemleri olarak ayrılabilir.

6- İletişim sistemleri; Telefon, Bilgi iletişim ağı, TV sistemleri, Müzik yayın – anons sistemi, Çağrı sistemi, Merkezi saat sistemi, Intercom sistemleridir.

7- Yangın algılama ve alarm sistemleri

8- Güvenlik sistemleri; Kapalı devre TV sistemi, Hırsız alarm sistemleri, Geçiş kontrol sistemi, Elektronik bekçi tur ve kontrol sistemi, Gaz algılama sistemi, Su basması algılama ve alarm sistemi konuları ile ilgilidir.

9- Özel sistemler; Kongre – konferans sistemleri, Simültane tercüme sistemi, Ses ve görüntü sistemleri, Tıbbi çağrı sistemleri, Elektronik sıra çağrı sistemleri, Bilgi (informasyon) sistemleri, Bina otomasyon sistemleri, Yapısal kablolama gibi farklı sistem türlerini oluşturur.

Sıradaki Hizmet: Duvar Kağıdı