BAHÇEŞEHİR PETEK BAKIMI Havuz ve Hamam

By Ağaoğlu Design BAHÇEŞEHİR PETEK BAKIMI bölgesinde hayallerinizdeki havuz tasarımını gerçekleştirecek kabiliyete sahip bir firma olarak ün yapmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibine sahip olan By Ağaoğlu Design, en modern tasarımları uygulayabilmektedir.

Havuz yapımı, dış mekan açık havuzlar ya da iç mekan kapalı havuzlar olmak üzere 2 farklı şekilde tasarlanmaktadır. Havuz yapımında kullanılan malzemenin niteliği kullanışlı havuz inşasında önemli faktörlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bunun yanı sıra her türlü iklim şartlarına karşı dayanıklı olan malzemelerin havuz yapımında tercih edilmesi gerekli olmaktadır.By Ağaoğlu Design bütün bu özelliklere dikkat ederek uluslar arası kalite standartlarının çok üstünde havuz imalatı yaparak BAHÇEŞEHİR PETEK BAKIMI bölgemizdede müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Havuz yapımı profesyonellik gerektiren bir sektördür. Zira havuz yapımı havuz filitrasyon sistemlerinden havuz dezenfeksiyon sistemlerinin yapılmasına kadar oldukça geniş kapsamlı bir faaliyettir.

Havuz Yapımındaki Önemli Faktörler;

  • Havuz betonarme çatlaklarının giderilmesi
  • Havuz İçi İzolasyonu
  • Havuz cam mozaik kaplaması
  • Havuz mekanik tesisatları

Havuz yapımı belirli aşamaları bulunan bir faaliyettir. Havuz yapımı kapsamında öncelikle havuzun yapılacağı yerin etüt çalışmaları yapılmaktadır. Daha sonra havuzun kaba inşaatı tamamlanmaktadır. Bu aşamadan sonra ise; havuzun sıva ve şap uygulamaları tamamlanmaktadır. Sıva ve şap işlemlerinin tamamlanmasının ardından seramik uygulaması aşamasına gelinmektedir. By Ağaoğlu Design sıralanan bütün bu işlemleri adeta bir nakkaş hassasiyetine sahip bir şekilde tamamlamaktadır. Havuz yapımının en önemli aşaması esasında su izolasyonunun eksiksiz bir biçimde yapılmış olmasıdır. Zira doğru ve eksiksiz bir şekilde su izolasyonu yapılmayan havuzlar, kısa süre içerisinde kullanım özelliklerini kaybetmektedir. Su izolasyonunun yapılması seramiklerin döşenmesinin hemen öncesinde gerçekleştirilmelidir.

By Ağaoğlu Design havuz yapımının tüm aşamalarında özen göstererek kullanışlı, kaliteli ve uzun ömürlü havuzlar tasarlamaktadır. Havuz yapımında kullanılan en yeni teknolojileri uygulayarak ve sürekli olarak havuz yapım ekipmanlarını güncellemekteyiz. Bu sayede su izolasyonu dahil olmak üzere tüm havuz yapım aşamalarında kusursuz uygulamaları hayata geçiren biz, su izolasyonu işlemlerinde çift kompenantlı su yalıtımını uygulamaktadır. Ayrıca havuz yapımı işlerinde kullanılan yapıştırıcı ve derzlerin teknik özellikleri de seramiklerin kalıcı olması ve havuzun su izolasyonunun tam olması açısından önemli olmaktadır. Fleks özellikli derz ve yapıştırıcıları kullanarak kusursuz bir izolasyon faaliyeti yürütmekteyiz.

Havuz yapımı uygulamalarında yer alan sirkülasyon pompalarının yerleştirilmesi ve filtrasyon sistemlerinin oluşturulması aşaması havuz konforunun eksiksiz yaşanması açısından oldukça önemli olmaktadır. Havuz filtrasyonu, havuzun kirlenmesine fırsat vermeden sürekli olarak havuz suyunun duru kalmasını sağlamaktadır. Havuz konforunu etkileyen bir diğer unsur ise havuz dezenfeksiyon sistemlerinin varlığıdır. Havuz dezenfeksiyon sistemleri, havuzun içinde mantar, bakteri ya da virüs gibi bakterilerin oluşumuna engel olarak sağlıklı bir havuz kullanım şartlarının oluşmasını sağlamaktadır.Gerek havuz filtrasyon işlemlerinde gerekse havuz dezenfeksiyon işlemlerinde çok başarılı uygulamalara imza atmaktayız. Zarafetin hakim olduğu havuzlar ve hamamlar inşa edip, hem konforlu hem de son derece şık havuzlar ve hamamlar tasarlamaktayız. Müşteri memnuniyeti eksenli bir hizmet politikasından asla vazgeçmeyerek , çağdaş havuz tasarımlarını hayata geçirerek, BAHÇEŞEHİR PETEK BAKIMI bölgemizde müşterilerinin kullanımına sunmaktayız.

Sıradaki Hizmet: BAHÇEŞEHİR PETEK BAKIMI İzolasyon